Personer


Personer i Ung i Norge-studien: Professor Tilmann von Soest

Tilmann von SoestProsjektleder

von Soest er professor i psykologi ved Universitetet i Oslo og forsker ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA (OsloMet).

tilmann.von.soest@oslomet.no | 997 82 078


Personer i Ung i Norge-studien: Professor Willy Pedersen

Willy PedersenProsjektmedarbeider

Pedersen er professor i sosiologi ved Universitetet i Oslo og forsker ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA (OsloMet).

willy.pedersen@oslomet.no | 902 68 644


Personer i Ung i Norge-studien: Aurora Berg

Aurora BergProsjektkoordinator

Berg er sosiolog og jobber som rådgiver ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA (OsloMet).

aurora.berg@oslomet.no | 480 74 145


Personer i Ung i Norge-studien: Hanne C. Hougen

Hanne C. HougenProsjektkoordinator

Hougen er sosiolog og jobber som seniorrådgiver ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA (OsloMet).

hanne.hougen@oslomet.no | 452 77 857


Vidar UlsetProsjektmedarbeider

Ulset er spesialist i klinisk samfunns- og allmennspsykoloig og er for tiden postdoktor ved PROMENTAUniversitetet i Oslo.

vidar.ulset@psykologi.uio.no | 466 82 016


Personer i Ung i Norge-studien: Lars Roar Føyland

Lars Roar FrøylandProsjektmedarbeider

Frøyland er forsker i avdeling for ungdomsforskning ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA (OsloMet).

lars.r.froyland@oslomet.no | 913 10 076


Personer i Ung i Norge-studien: Dawit Shawel Abebe

Dawit Shawel AbebeProsjektmedarbeider

Abebe er førsteamanuensis ved Fakultet for helsefag, Institutt for sykepleie og helsefremmende arbeid ved OsloMet – storbyuniversitetet.

dawit.abebe@oslomet.no | 483 54 625


Personer i Ung i Norge-studien: Christer Hyggen

Christer HyggenProsjektmedarbeider

Hyggen er forsker I i avdeling for ungdomsforskning ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA (OsloMet).

Christer.Hyggen@oslomet.no | 402 03 747


Solveig HultForskningsassistent

Hult tar en mastergrad i Sosialfag, retning Sosialt arbeid, på OsloMet – storbyuniversitetet og jobber som forskningsassistent ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA.

solve@oslomet.no | 920 46 108 (prosjekttelefon)


Ina Kristin Wangsmo SlaveykovForskningsassistent

Slaveykov tar en mastergrad i International Social Welfare and Health Policy på OsloMet – storbyuniversitetet og jobber som forskningsassistent ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA.

inakrist@oslomet.no | 920 46 108 (prosjekttelefon)


Anusija SundaralingamForskningsassistent

Sundaralingam tar en mastergrad Sosialfag, retning Barnevern, på OsloMet – storbyuniversitetet og jobber som forskningsassistent ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA.

anusijas@oslomet.no | 920 46 108 (prosjekttelefon)


Marie Helene KjørboeForskningsassistent

Kjørboe tar en mastergrad i Sosialfag, retning Barnevern, på OsloMet – storbyuniversitetet og jobber som forskningsassistent ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA.

mariehel@oslomet.no | 920 46 108 (prosjekttelefon)


Jaran BergForskningsassistent

Berg jobber som forskningsassistent ved Velferdsforskningsinstituttet NOVA.

Jaran.Berg@oslomet.no | 920 46 108 (prosjekttelefon)